Loading...

İTÜ Mimarlık Lisans ve İTÜ MİAM Müzikte İleri Araştırmalar Yüksek Lisans mezunu. 2010 yılında Volkan Akmehmet’le Magicpost’u kurdu. Bugüne kadar Türkiye’nin birçok saygın reklam ajansı ve prodüksiyon şirketi ile çalıştı bunun yanında ürettiği dizi ve film müzikleri ile yüzlerce bölüm scoring yaptı. Müzikleri dünyada 100’e yakın ülkede dinlenmektedir.

İnanç Şanver
Musician & Co-Founder

İTÜ Mimarlık Lisans ve YTÜ Bilgisayar Ortamında Mimarlık - Modelleme ve Animasyon üzerine hazırladığı teziyle Yüksek Lisans mezunudur. 2009 yılında İnanç Şanver'le birlikte "Haydut" isimli grubu kurdu ve ilk albümlerini yayınladı. 2010 yılında İnanç Şanver'le birlikte Magicpost Prodüksiyon'u kurdu.

Volkan Akmehmet
Musician & Co-Founder
İlknur Nisa Duman
Account Manager
   

2013 Okan üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunu. 2013 yılından beri Flame artist olarak çalışmalar yapmaktadır.

Umut Çabuk
Flame Artist

Bilgi üniversitesi Müzik bölümü mezunu. 2010 yılında Melodika’da oyunlar için Türkçe dublaj çalışmaları yaptı. 2012-2015 yılları arasında Magicpost'ta reklam ses dizayn ve mixin yanı sıra dizi müzikleri de yazdı.

Kaan Ceyhan
Sound Designer

Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü mezunu, görsel efekt sanatçısı. Kullandığı ana kompoziting programı, Autodesk Flame. Motion grafik çalışmaları da çoğunlukla After Effects ve Cinema 4d ile gerçekleştiriyor.

Ozan Şahin
Flame Artist & 3D Artist